Zainteresowanych edukacją w naszej szkole informujemy, że w roku szkolnym 2024/2025 proponowane profile dla absolwentów szkoły podstawowej to:

• akademicki z edukacją politechniczno-medyczną i bussinesową (na profilu tym uczeń będzie mógł rozszerzać następujące przedmioty: matematyka, fizyka, biologia, chemia, geografia, informatyka, biznes i zarządzanie oraz język angielski)
  • humanistyczno – lingwistyczny z edukacją psychologiczna, prawną i artystyczną (na profilu tym uczeń będzie mógł rozszerzać następujące przedmioty: język polski, historia, WOS, historia sztuki geografia oraz język angielski)

Czesne miesięczne za naukę w ALO wynosi 480 zł. Kandydatów obowiązuje opłata wpisowego w wysokości 300 zł.

.