Pożegnanie Abiturientów A.D. 2022

29 kwietnia, po trzyletnim okresie nauki, Abiturienci A.D.2022 zakończyli naukę w ALO. To był bardzo trudny okres – praktycznie każdy rok nauki upłynął w cieniu pandemii. Sars-Cov 2 skutecznie „demolował” życie szkolne i klasowe uczniów i nauczycieli. Nie dali się jednak!!! W ciągu trzech lat przeżyli ze sobą wiele wspaniałych chwil, zżyli się w ALO-wską rodzinę i przygotowali do najważniejszego wyzwania w ich dotychczasowym życiu – egzaminów maturalnych. W obecności całej Społeczności Szkolnej, zaproszonych gości wraz z przedstawicielami Organu Prowadzącego- Stowarzyszenia „Wspólnota Akademicka”  oraz Uczelni Partnerskiej – Collegium Witelona Uczelnia Państwowa 20 absolwentów, w podniosłej i uroczystej atmosferze, odebrało świadectwa ukończenia szkoły, przepustkę do egzaminu dojrzałości. Uroczystość przygotowały młodsze klasy, uprzyjemniły występy artystyczne oraz prezentacje. Z ważnymi przesłaniami dla Abiturientów, nauczycieli i Rodziców zwrócili się: Dyrektor Szkoły dr Dariusz Wędzina, Prorektor ds. Nauki i Studentów Collegium Witelona dr Monika Wierzbicka oraz Prezes Stowarzyszenia „Wspólnota Akademicka” Pan Jerzy Stefaniak. Dziękujemy za wspólny czas!!! Życzymy powodzenia!!!  Do zobaczenie!!!