Podziękowania

Drodzy Państwo, Koleżanki i Koledzy – proszę o przyjęcie moich podziękowań za wysiłek włożony w pracę w tym roku szkolnym. Był to jeden z najdziwniejszych i najtrudniejszych okresów w dotychczasowej działalności szkoły. Satysfakcja z udanej rekrutacji, spore grono ambitnych uczniów, zmiany organizacyjne, dawały perspektywę zupełnie nowej jakość pracy Naszej Szkoły. Niestety – konsekwencje rozwijającej się sytuacji epidemiologicznej, zawieszenie zajęć i nauka zdalna zmusiła nas do zmiany aktywności, a większość z nas także do większego wysiłku. Dziękuje wszystkim, którzy do końca wytrzymali presję tej sytuacji. Pozostaję w nadziei, że we wrześniu powrócimy do naszej stacjonarnej aktywności.

Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać młodemu człowiekowi – jest wykształcenie. Dziękuję Państwu za ten dar dla naszej młodzieży, za to, że byliście przewodnikami dla naszych uczniów w trudnych momentach ich edukacji, że pomagaliście im odkrywać ich mocne strony i, że ciesząc się ich sukcesami, wspieraliście ich w trudnych chwilach.
Już dziś zapraszam Państwa na uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela – wówczas – mam nadzieję – będziemy mogli publicznie, na forum Społeczności ALO – podsumować ten rok szkolny. Życzę Państwu owocnego wypoczynku wakacyjnego – zdrowia i uniknięcia jakichkolwiek perturbacji związanych z koronawirusem.
dr Dariusz Wędzina – Dyrektor ALO